Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Přihlášení

Bez přihlášení do systému mají uživatelé z řad veřejnosti k dispozici přehled veřejných zakázek se základními informacemi, zadávací dokumentaci, je-li poskytována neomezeným a přímým dálkovým přístupem a případně vysvětlení ke změně zadávací dokumentace. Přihlášením se do systému jako dodavatel získává uživatel další možnosti interakce v rámci jednotlivých veřejných zakázek, např. požádat o zadávací dokumentaci, je-li poskytována na vyžádání, poslat žádost o vysvětlení zadávací dokumentace, přečíst si výzvu v rámci zadávacího řízení, odeslat elektronickou nabídku aj. Pro přihlášení je potřeba mít v systému E-ZAK registrován uživatelský účet.

Úvodní stránka E-ZAKu s panelem PŘIHLÁŠENÍ
Centrální přihlášení dodavatele na E-ZAK

Pokud máte účet ve FEN CDD, můžete se přihlásit pomocí tlačítka Přihlásit se v levém sloupci, po jeho kliknutí vyskočí okno s možností centrálního přihlášení (tlačítko Centrální přihlášení dodavatele), kdy budete přesměrováni na CDD.FEN.cz, po vyplnění přihlašovacích údajů vás systém vrátí zpět do E-ZAKu.

Přihlášení do CDD FEN

Pro postup při zapomenutí hesla klikněte zde.

Po ukončení práce v systému se odhlaste.

Nezapomínejte se odhlašovat ze systému, obzvláště pokud pracujete na počítači, na který mají přístup i další osoby. V systému E-ZAK je z bezpečnostních důvodů nastaveno automatické odhlášení po 60 minutách nečinnosti (v některých případech může být sníženo na 30 min popř. méně). Prodloužení přihlášení provedete např. obnovením stránky (F5 či Ctrl+R) nebo kliknutím na jakýkoli odkaz v systému.

Back to top