Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Přihlášení

Zapomenuté heslo

V případě zapomenutého hesla do CDD FEN je třeba použít odkaz pro zapomenuté heslo na přihlašovací stránce CDD FEN.

Formulář pro zapomenuté heslo do CDD FEN

Následně je třeba vyplnit uživatelské jméno, pod kterým je vaše společnost v systému CDD FEN registrována.

Žádost o změnu hesla

Po zadání správné uživatelského jména obdržíte na vaši e-mailovou adresu odkaz pro reset hesla. V případě, že e-mail nenaleznete, nebo neznáte vaše přihlašovací jméno, kontaktujte podporu systému FEN či E-ZAK.

Přihlášení

Bez přihlášení do systému mají uživatelé z řad veřejnosti k dispozici přehled veřejných zakázek se základními informacemi, zadávací dokumentaci, je-li poskytována neomezeným a přímým dálkovým přístupem a případně vysvětlení ke změně zadávací dokumentace. Přihlášením se do systému jako dodavatel získává uživatel další možnosti interakce v rámci jednotlivých veřejných zakázek, např. požádat o zadávací dokumentaci, je-li poskytována na vyžádání, poslat žádost o vysvětlení zadávací dokumentace, přečíst si výzvu v rámci zadávacího řízení, odeslat elektronickou nabídku aj. Pro přihlášení je potřeba mít v systému E-ZAK registrován uživatelský účet.

Úvodní stránka E-ZAKu s panelem PŘIHLÁŠENÍ
Centrální přihlášení dodavatele na E-ZAK

Pokud máte účet ve FEN CDD, můžete se přihlásit pomocí tlačítka Přihlásit se v levém sloupci, po jeho kliknutí vyskočí okno s možností centrálního přihlášení (tlačítko Centrální přihlášení dodavatele), kdy budete přesměrováni na CDD.FEN.cz, po vyplnění přihlašovacích údajů vás systém vrátí zpět do E-ZAKu.

Přihlášení do CDD FEN

Pro postup při zapomenutí hesla klikněte zde.

Po ukončení práce v systému se odhlaste.

Nezapomínejte se odhlašovat ze systému, obzvláště pokud pracujete na počítači, na který mají přístup i další osoby. V systému E-ZAK je z bezpečnostních důvodů nastaveno automatické odhlášení po 60 minutách nečinnosti (v některých případech může být sníženo na 30 min popř. méně). Prodloužení přihlášení provedete např. obnovením stránky (F5 či Ctrl+R) nebo kliknutím na jakýkoli odkaz v systému.

Back to top