Jarní novinky v nástroji E-ZAK

Novinky

Společně s jarem přichází z dílny QCM další z inovací našeho hlavního produktu E-ZAK.

Uživatelé nástroje E-ZAK mohou využívat mnoho praktických modulů, které jim výrazně zjednoduší práci se zakázkami i nákupy. Patří mezi ně i nové eKatology, které zadavatelům dokáží zajistit efektivní a výhodný nákup většího množství běžných komodit.

Společně s jarem přichází z dílny QCM další z inovací našeho hlavního produktu E-ZAK.Verze E-ZAK 5.7.2. nově umožňuje v rámci sankčních seznamů stažení PDF certifikátu.


Pro lepší práci a komunikaci s dodavateli a administrátory jsme optimalizovali systém oprávnění u systémů kvalifikace, dynamických nákupních systémů a rámcových dohod.

Dále došlo k optimalizaci integrace pro spisové služby.

Změny zaznamenaly i statistiky o veřejných zakázkách. Do Zobrazených údajů jsme přidali položky Datum založení zakázky a Uživatel, který založil zakázku.

Pokud máte zájem nebo potřebujete další informace k novým integracím nebo nástroji E-ZAK, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení na e-mailu obchod@qcm.cz

Obchodní manažeři jsou vám vždy k dispozici,  rádi poskytnou poradenství a navrhnou optimální řešení, které ještě více usnadní vaši práci s nástrojem E-ZAK.


Zaujal vás tento článek? Napište nám.

* Povinná pole